KONST / Litografier / Färglitografi 15936151
nr 1593 6151
Ulla Ohlson
(f. 1955), Sverige
Signerad, numrerad 73/180. Färglitografi. Bladets mått: 45x31, oramad
Ulla Ohlson, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:13:40